| office1999 a întrebat:

Am avut un cos foarte urat pe nas si acum s-a facut ca o rana, cum o pot vindeca mai repede? Am aplicat crema de galbenele si cam atat.....Pana duminica vreau sa imi treaca pentru ca am un eveniment important.
Multumesc!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune gheata, va reduce inflamatia si poate trece pina duminica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa treaca asa repede, doar cu niste creme cicatrizante dar dupa o sa-ti ramana semn care trece in cateva luni.

| Dominate a răspuns:

Aplica jumatate de catel de usturoi pe rana.Indicat ar fi sa faci asta seara, inainte de culcare, pentru ca mirosul va persista ceva timp pe pielea ta.La fel de folositoare este si gheata.

| Diduuxx a răspuns:

Nu se poate vindeca asa de repede din cate stiu eu....incearca sa-l ascunzi