| Cristipv a întrebat:

Salut, am o întrebare. Am fost vopsit brunet (parul meu natural blond deschis) și m-am decolorat și după decolorare mi-a ieșit o culoare portocalie spre blond și vreau sa ma fac gri silver, dacă îmi pun vopseaua în cap prinde? Un sfat va rog frumos.

4 răspunsuri:
| DARLINGx a răspuns:

Da, iese, dar posibil să prindă nuanțe mai închise

| DepikaPadukone a răspuns:

O să-ți ia părul foc cu silverStalone cu tot stai cuminte deja l-ai nenorocit cu toate vopsele Doamne.

| Cristipv explică (pentru DepikaPadukone):

Îmi răspunzi? Poate prinde culoarea asta a fost întrebarea nu daca i-a foc.

| DepikaPadukone a răspuns (pentru Cristipv):

Ce să-ți răspund bro? Ți-am răspund nu-ți mai bage joc de părul tău ce altceva mai vrei să-ți spun? Că-l nenorocește cu toate prostile și-l distrugi?