| StefanAndrei00 a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu ingrijirea parului. Am un par aspru si des. Stiu ca densitatea lui nu se poate modifica, dar am auzit ca se pot aplica masti de par profesionale care sa il faca mai moale. Nu prea gasesc astfel de masti in orasul meu si daca gasesc sunt de proasta calitate. Ma intrebam daca stiti vreo masca speciala pentru problema mea si daca stiti si site-ul de pe care mi-o pot achizitiona, nu conteaza pretul.(Sunt baiat) Multumesc

Răspuns Câştigător
| IoanaPsy a răspuns:

Incearca produse din gama dove, masti, balsamuri si serumuri. Exista si produse sub forma de spray (un lichid semiuleios si hranitor care se pulverizeaza pe par) - de la gliss, syoss, garnier. In general alege plroduse pentru par uscat sau ondulat, acestea au efect emolient. Mai poti incerca pantene pro-v repair serum. Cand iti usuci parul, foloseste aerul rece pentru ca cel cald il deterioreaza mai mult. Si desigur daca te tine buzunarul, gama kerastase de produse profesionale este foarte buna. O gama de produse profesionale pentru par gasesti si aici http://profihairshop.ro/ingrijire

1 răspuns:
| oanaro a răspuns:

Incearca tratamentul asta. Este extraordinar!
http://www.tratamentchelie.aaz.ro