| nupebunezau a întrebat:

Am si eu o problema,nu este mare dar nici mica. Cand imi fac parul cu placa de intins parul sta bine, apoi dupa incepe sa se electrizeze si sa se faca aspru...Cu ce produs pot sa-l dau ca sa nu se mai faca electizat, aspru si nasol? Am nevoie de un produs care sa-l faca moale si sa-l pastreze intins.Va rog sa-mi ziceti de ce am nevoie, orice sfat este bun.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dragos9234 a răspuns:

Ai folosit placa in exces, de aia ai acum probleme.
Nu stiu ce sfat sa iti dau din pacate.happy

Răspuns utilizator avertizat
| pynnk a răspuns:

Inceara serul de la gerovital este foarte bun si eu aveam aceeasi problema si am folosit acest ser si chiar se vede diferenta.este in jur de 15lei. funda?

| ndjfmkf a răspuns:

Am auzit ca este un ser de par de la loreal si te dai inainte de a te da cu placa dar nu mult ca dupa ti se ingrasa