| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi fac o suvita blonda, dar fiind saten inchis nu stiu ce nuanta sa aleg. As vrea sa iasa un blond deschis, sa bata spre alb, nu galben. Sfaturi despre cum sa fac? Dau funda :33

Răspuns Câştigător
| ShizAnime a răspuns:

Incerca sa te decolorezi. Dar doar la un varf si vezi daca iti place. Daca nu, cauta vopsea. Dar parerea mea e ca si daca alegi o vopsea ar trebui sa te decolorezi pentru a se prinde culoarea ma bine. Eu mi.am facut cu nuantator [se ia] si sunt satena, nu am avut rezultate fabuloase de la un albastru si un rosu deschis. Deci. pentru culoare de blond spre alb recomand decolorant. ^^

4 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Cum iti place tie, eu zic ca sa alegi un albastru ma ideschis sau galben.

| dianainsta01 a răspuns:

Esti baiat, de ce ai vrea asa ceva? tu chiar vrei sa se faca baza de tine si sa fi facut gay. foarte neinspirat din partea ta...

| Doctor1340 a răspuns (pentru dianainsta01):

Eu am vazut o gramada de baieti suvitati si nu mi se pare ca e de gay ( Exemplu: Niklaus de la tequilla). Si daca cineva comenteaza comenteaza din prostie. Multumesc de parere oricum :3

| dianainsta01 a răspuns (pentru Doctor1340):

Suvita lui Niklaus arata ca naiba in realitate si sincer, cred ca ti-ai ales cel mai prost exemplu. Tipul ala poarta si lanturi cumparate de la sectiunea pentru fete...