| SasukeCS2 a întrebat:

As vrea sa ma epilez cu zahar pe fata (mustata, perciuni, barba) si am niste alunite prin aceste zone. Cum procedez? As putea sa tai parul de pe alunite cu foarfecuta si apoi sa ma epilez?

Răspuns Câştigător
| badboy50087 a răspuns:

Daca vrei sa te epilezi fara sa te atingi de alunite, este buna ideea ta. Insa eu stiam ca nu e nicio problema daca dai si peste ele cu zahar/ceara. Nu o sa se infecteze sau ceva de genu.

3 răspunsuri:
| ஐKatsu a răspuns:

Ai grija sa nu tai alunele laughing

| SasukeCS2 explică (pentru ஐKatsu):

Nu, ca nu sunt alune umflate, sunt alune "pete". Si nu a mi-a iesit prea bine. Parul de la mustata este foare tare si gros, am scos firele si dupa a inceput sa sangereze. Pe gat a mers, asa prin parti, dar acolo la marul lui Adam e durere intensa sad. Si la perciuni nu am mai incercat ca aveam presimtirea ca o sa doara tot la fel de tare straight face.

| ஐKatsu a răspuns (pentru SasukeCS2):

Ioi straight face app faza cu " alune" e o gluma :p rolling on the floor
Poi crema depilatoare nu e un mod =]]
Dar lasa ca trece. trebuie sa suportam noi "barbati" 8-) la fel cum e si la femei laughing cu chestia aia. Si imi cer scuze pentru tine x_x M'as pune in locul tau. Dar eu nu am alunitze sau. cosuri sau etc.