| AlexDinamovistu a întrebat:

Salut,ce culori se imbina cel mai bine la sacou si camasa? Stiu ca albastru cu negru merg bine.Care mai sunt?

3 răspunsuri:
| justmystyle a răspuns:

Sacoul negru se potriveste cu, camasa bleumarin, rosie. Sacoul vernil se potriveste cu, camasa verde.

| Cqubee a răspuns:

Alb,albastru deschis si inchis spre negru, gri, rosu inchis, verde sters inchis...

| TudorAnaMaria69 a răspuns:

Camasa roz dechis cu sacou negreu sau un gri, camasa crem cu sacou negru, sacou albastru mai inchis, camasa alba.