| juravle1234 a întrebat:

Ce parere aveti despre site-ul vivantis? Parfumurile sunt originale?

2 răspunsuri:
| Username272 a răspuns:

Da, chiar mi-am comandat de pe acest site niste parfumuri pentru mine si iubita mea și chiar sunt originale și miros frumos

| LotusFlower a răspuns:

Nu cumpara de la ei, sunt tepari si vand si produse fake, nu stii ce primesti. Este foarte foarte greu sa iti recuperezi banii dupa si fiind firma in Cehia se folosesc de niste bucle legale dubioase. ANPC-ul mi-a spus ca le curg plangerile la ei pentru produse fake dar nu au ce sa le faca pentru ca au sediu in alta tara.