| AnathemaKatze a întrebat:

Salut.
Clasica poveste...Am fost la coafor, am vrut un anumit tip de coafura, tipa m-a tuns total aiurea si mult mai scurt.
Acum, bineinteles ca imi regret parul lung, avand in vedere ca acum abia trece putin de gat sad
Am inceput de vreo 3 saptamani tratamentul cu ulei de ricin.
Voiam sa stiu daca a mai incercat cineva si daca a dat rezultate in cresterea mai rapida a parului.
De asemenea am citit ca anumite legume ajuta la accelerarea cresterii parului? Stiti cumva care?
Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| SamSon a răspuns:

. Este recomandat sa mananci alimente care contin vitaminele A, B, C si E. Produsele care contin fier si zinc sunt de asemenea indicate, cu atat mai mult cand iti doresti ca parul tau sa creasca mult mai repede.

1 răspuns:
| Adișa_9127 a răspuns:

Uleiul de ricin este foarte bun ajuta foarte mult la accelerarea cresterii parului:X:X