| mTw a întrebat:

Salut.
Cu ce as putea sa ma epilez si eu pe mâini fără să mă irit?
PS: Sunt băiat

12 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Nu te epila pe maini. Si nici pe picioare.

| Mihai1810 a răspuns:

Esti baiat de ce te-ai epila? Vrei sa contribui la pi***ficarea barbatului?

| nugasescusernameliber a răspuns:

De ce ai face asta? Si pe maini? Sunt destul de gay barbatii rasi pe picioare, acum e la moda si pe maini?
Imi amintesti de ceva ce vazusem pe net, suna cam asa:
"Femeilor nu le plac barbatii in tricouri roz. Dar e in regula, nici barbatilor in tricouri roz nu le plac femeile."

| nirocino a răspuns:

Cu pasta de ras si aparatul de barbierit. Bafta!

| Axelrunda a răspuns:

Cu aparatul de tuns, il pui pe minim, si chiar daca nu te razi, Iti dau un sfat, nu te rade. Daca totusi de razi, distractie faina la fire de par groasewinking

| EmanuelKant a răspuns:

Esti baiat, nu te epilezi.

| Regedesubmunte a răspuns:

Cu cremă de epilat, dar vezi să fie pentru cei cu pielea sensibilă!

| Lia_Andrei_1989 a răspuns:

Salut!
Exista o crema speciala pentru bărbați, pentru piele sensibila.

| mTw explică (pentru Lia_Andrei_1989):

Si anume care?

| nirocino a răspuns (pentru mTw):

De exemplu Spuma de ras pentru ten sensibil Nivea Men!

| Lia_Andrei_1989 a răspuns (pentru Lia_Andrei_1989):

Eu folosesc "Sesu For Men Tüy Dökücü KREM 100 ml''

| mTw explică (pentru Lia_Andrei_1989):

Si de unde o iei?