| Zayn007 a întrebat:

Salut.Cum imi mai pot subtia picioarele? Le vreau mai subtiri decat le am.Le am mai groase din cauza bicicletei si a alergatului.Astept raspunsuri. Funda!
Sunt baiat. big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Esti nebun?!
Vrei sa scapi de muschistraight facestraight face

Mai bine fa seara abdomene si forteaza si mainile ca sa dezvolti si abdomenul si mainile!

Dar nu renunta la sport!

Cum ti-am spus..Foloseste si mainilehappy Si fa seara macar 25 de abdomene!

O sa vezi rezultatee:*

| Zayn007 explică:

Da,din cauza muschilor. Daca imi incordez picioarele, se vad perfect, dar nu imi plac... din cauza lor, blugii pe care ii am arata ciudat pentru ca sunt fixi pe picior. big grin

| poortoocaalaa a răspuns:

Le ai groase din cauza muschilor, am impresiawinking. Daca vrei sa le ai subtiri lasa.te de sport (ca daca nu scapi de muschi nu ai cum ). esti fraier daca vrei sa dai muschii jos. mai bine un baiat cu mischi decat unu farawinking