| Andyo a întrebat:

Hei TPU am o problema.
Am picioarele prea subțiri și din cauza asta nu pot purta ce vreau eu fiindcă se vede prea nașpa, ce pot face ca sa le am puțin mai groase?
Fără calorii și chesti, vreau ceva exerciții care chiar sa funcționeze.
Vreau cât mai multe răspunsuri și dau funda.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este sa te apuci de un sport si te vei dezvolta din mai multe puncte de vedere fizic nu doar sa iti dezvolti picioarele happy

| Mihaelablabla a răspuns:

Genoflexiuni la greu si fandari.
Dar iti recomand sa mai cauti pe internet exercitii sau, de ce nu, sa mergi la sala. Vei dispune de aparate care te vor contura foarte frumos.

| Andyo explică (pentru Mihaelablabla):

Joc fotbal cu băieții aproape mai mereu, chiar și la școala, dar degeaba