| anonim_4396 a întrebat:

dau o fundita frumoasa celui mai bun si util raspuns. eu am parul ondulat/cret. nu sta de fiecare data la fel dupa ce il spa, odata e aproape drept, odata e cret, odata ondulat, eu as vrea sa fie cret, sa stea cret fara sa il fac. ce credeti ca as putea sa ii fac in afara de permanet sau sa mi-l impletesc. astept pareri,

4 răspunsuri:
| OanaT a răspuns:

Pai,dupa ce faci baie si mai e usor umed aplica spuma de par! Nu prea multa, dar ideajuns cat sa iti umezesti varfurile. Efect garantat!

| lizemm a răspuns (pentru OanaT):

Am incerat. nu e garantat. nu a mers.

| OanaT a răspuns (pentru lizemm):

Ori nu aplici cum trebuie ori esti exceptia de la regula!

| lizemm a răspuns (pentru OanaT):

Alege-o tu pe care vrei.