| Alexandruxdd a întrebat:

Salut, de unde aș putea achiziționa haine BAPE originale? Vreau un site, ceva. Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| cursedwitch666 a răspuns:

Site-ul lor original bape.com, in Romania nu se gaseste

| Alexandruxdd explică (pentru cursedwitch666):

Nu prea poți comanda de pe site-ul lor.

| Alexandruxdd explică (pentru cursedwitch666):

Mă rog, mersi oricum, văd că nu se obosește nimeni să răspundă.

4 răspunsuri:
| AlinMilarez a răspuns:

Salut, hainele bape pot fii achizitionate din magazinele lor. Nu transporta online din cate stiu. Insa nu te astepta la preturi mici. Cel mai ieftin tricou e 50e, pantalonii incep de la 150e iar hanoracele de la 300e. Sper ca te-am ajutat! Stiu ca sunt cool ca le poarta toti bogatanii de culoare de pe dincolo dar ei isi permit... eventual poti cauta pe aliexpress sau ebay imitatii. Pana la urma nu vad o rusine in a purta niste haine care arata identic doar ca sunt mai ieftine...e o tampenie lucrul asta. Tot haina e. tot de om e facuta si arata la fel. Enjoy!

| Alexandruxdd explică (pentru AlinMilarez):

Salut, nu m-ai ajutat.
Știu prețurile și vreau originale, nu imitații.