| anonim_4396 a întrebat:

Eu am parul moale si cand incerc sa-l fac, sa-l aranjez nu se asaza cum vreau eu, se lasa. Ce recomandati pentru intarirea firului de par? Ce produse sa folosesc pentru asezarea acestuia (perie, produse de styling sau uscator de par - daca are importanta acesta)?

1 răspuns:
| MariaPGabriela a răspuns:

Foloseste multe produse pentru volum, nu folosi balsam sau masca, dupa ce iti speli parul lasa-l sa se usuce natural si doar dupa, cand mai e foarte putin umed, aranjeaza-l cum doresti cu peria si uscatorul