| Reyskate99 a întrebat:

Salut,intrebarea asta e mai mult adresata barbosilor.

Deci am 17 ani si vreau barba,insa nu imi creste in unele zone si pe obraji abia imi creste si nu este deasa.

Credeti ca daca ma barberesc mai des o sa fie cum vreau eu?
Nu m-am barbierit foarte des la viata mea, de vreo 10 ori maxim si unii imi spun sa ma barbieresc mai des,altii spun ca e un mit

Daca sunt unii care au o barba mare si deasa, v-ati barbierit des inainte sa o aveti asa sau pur si simplu a crescut?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O sa stea urat barba, rasul cu lama des provoaca cresterea rapida a parului

| Reyskate99 explică (pentru mgtow):

O sa stea urat daca o iau sau daca o las?

| KillaNoFilla a răspuns:

Nu o sa influenteze cresterea, barberitul, mai asteapta

| M3GAM3 a răspuns:

Mai asteapta