| alissa_5445 a întrebat:

pentru fetele care deja stiu as vrea sa-mi spuneti kite ceva despre alungirea parului.kit tine? ce efecte adverse sunt? si cel mai importanta daca doresc sa plec la mare imi pun sau nu? adica no sa se intimple nimic cu el...mersi anticipat!

1 răspuns:
| HappyCandy a răspuns:

Daca te referi la alungirea cu placa atunci ti-as spune ca tine cam putin in jur de o zi dar deepinde si cum e placa ta cit de buna, dar daca te duci la mare si vrei sa te scalzi atunci degeaba strici parul deoarece in apa el cam isi pierde efectul de toot sad succes :X