| MaGicElEmEnt a întrebat:

Sunt baiat si am o problema cu parul' laughing). Deci, atunci cand ma spal pe cap parul meu capata muuuult volum si arata ca dracu... parca ar fi "parlit" "ars", mentionez ca nu e de la sampon pentru ca si daca ma un pe cap numa cu apa dupa un timp iar mi se face! stici cumva cu ce sa remediez?
Mersi anticipat :*
Dau funda tongue

Răspuns Câştigător
| StancuDaniel a răspuns:

Sall
daca ai parul putin mai mare e normal si la mine la fel e
frate uite eszista la magazine din astea speciale si iti iei balasam de par de la taft si gata o sa vezi a o sa ai un par fin de tot
funda!big grin

| MaGicElEmEnt explică (pentru StancuDaniel):

Dami id-u tau daca vrei sa vb laughing)
si mersiwinking

8 răspunsuri:
| sensa a răspuns:

Nu-l mai periahappy

| Georgyyyyyyy a răspuns:

Buna:*...ar trebui sa mergi la farmacie sa spui ceea ce ti se intampla iar cele de acolo te vor ajuta.sau cel putin asta sa nu fie din cauza paruluibig grin Incearca sa folosesti alt sampon sau ceea ce ti se va descrie la farmacie. poate fii si din vina samponului ca iti poate da volumbig grin... sper ca te am ajutat

| MaGicElEmEnt explică (pentru Georgyyyyyyy):

S-ar putea fi din cauza samponulu ida nu cred laughing pentru ca si daca ma ud pe tot parul mi se face dupa aia asa pentru cateva zile
big grin

| Georgyyyyyyy a răspuns:

Probabil ca asa o fii felul parulu...cel putin o fii si din cauza feonului k si ala dauneaza.si la voi baietii cat si la noi fetelebig grin.dar nu crd k este din cauza feonului.incearca sa intrebi pe cineva la farmacie sigur iti vor spune ce trebuie sa faci si ce o sa ti dea ca totul sa fie bine...happy

| yubitikata a răspuns:

La farmacie exista niste tincturi de ardei iute urzica incearca cu ele

| MaGicElEmEnt explică:

Mai astept raspunsuri! happy