| MrMadTurtle a întrebat:

Salut, sunt baiat si am parul prea moale, unii il fac sa stea sus foarte usor si eu cu o tona de gel si fixativ si tot nu sta. Se strica dupa 1 ora ( sta in jos )
Cine ma poate ajuta dau funda.

3 răspunsuri:
| Lorde92 a răspuns:

Stiu ca nu are de-a face cu intrebarea dar cumva ai parul blond(natural)? Un hair stiylist mi-a spus ca parul blond natural este de la sine moale si nu prea ai ce-i face(ma comfrunt cu aceeasi problema).

| biabibi09 a răspuns:

Iti trebuie doar un lapte hidratant de la kallos cauta pe net sunt tot felul' de intaritoare pentru parul moale sau slab pentru parul prea des care nu sta idk gasesti pe kallos cosmetics cauta pe google