| anonim_4396 a întrebat:

Salut,sunt baiat si vreau sa stiu ce ar fi mai bine sa folosesc gel, fixativ sau ceara si de ce?

10 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu as zice nimic ..stii cat de frumos ii sta unui baiat parul natural fata de unul imbibat in gel? big grin

| LWikErR a răspuns (pentru pwp):

Eu nu imi dau tot tubul, vreau cat sa-l ridic in sushappy
rolling on the floor)

| ynna93 a răspuns:

Pai ceara pentru voi, pentru ca tine parul mai bine, dar si gelul e bun doar ca nu e asa de rezistent, zic eu.

| MarianWLF a răspuns:

Ceara e cea mai indicata. Gelul si fixativul iti fac numai matreata, ceara mi-a recomandat-o si frizerul a zis ca daca nu vreau sa raman fara par in cap pan la 35 de ani sa nu folosesc gel.
Si in plus exista si ceara cu vitamine pentru par care nu afecteaza cresterea parului.

| xBya a răspuns:

Wtf? Niciuna. Va plangeti de fete ca nu`s naturale, dar voi cu gel si fixativ sunteti direct de la Mama Naturalete. How gay...

| YONTU a răspuns:

Iti recomand fixativul deoarece iti da mai multa rezistenta frezei talewinking!

| sodobar a răspuns:

Te referi pentru par? eu sunt baiat si folosesc spuma de par, am avut si gel dar nu imi place ca parul e prea tare, straluceste prea mult si face niste chestii albe prin par, in schimb spuma de par il faci cum vrei tu, parul o sa fie moale dar o sa il ai cum vrei.

| LaYzCraFT a răspuns:

Pai. Eu sunt un baiat cu parul mare si folosesc fixativ. E foarte rezistent chiar si la cel mai rebel par. Eu folosesc Schwarzkopf Taft formula cu, Cofeina. Iti faci cum vrei tu parul. Ti-l recomand big grin

| Bogdan_Zeu_1992 a răspuns:

Iti recomand uleiul de masline imbibat cu sare iodata. iti ajuta radacina

| CrAzZyWoOlF a răspuns:

Eu As Zice Fixativ Sau Spuma...Deoarece Gelul Si Ceara Nu Sunt Bune Pentru Par....IDaca Folosesti Mult O Sa Iti Pice Parul