| pinkvampire a întrebat:

Am banchet anul acesta si inca nu mi-am gasit rochie. Poate cineva sa imi spuna niste site-uri unde ma pot uita?

Eu as vrea sa merg in Cluj sa imi caut rochie, deci daca stiti niste magazine care vand rochii elegante sa ma anuntati.

Răspuns Câştigător
| FuckYouAll a răspuns:

Buna :) si eu am banchetul anul acesta si incerc sa ma inspir pentru diferite modele de pe acest site http://www.newyorkdress.com/Sherri_Hill.html < vezi ca in stanga ai o lista luunga. De acolo poti alege si cu siguranta iti vei gasi un model care sa-ti placa! Bafta :*. Fundita?

6 răspunsuri:
| Patrisia14 a răspuns:

Http://www.bershka.com/......Collection

Sunt unele ieftine :D, Sau Okazii.ro
tocmai.com

| Alexafrumusik a răspuns (pentru Patrisia14):

Okazii.ro si tocmai.ro sunt la mana a doua

| Patrisia14 a răspuns:

Eu ti-am dat si preturile

| Roxii13 a răspuns:

Te poti uita si pe www.starshiners.com;;) sunt rochii suprebe:>

| Alexafrumusik a răspuns:

Bon prix..sunt frumoase rochiile acolo dar cam scumpe.Sau daca nute duci la croitoreasa iti iei un material iti ia masuri si ti-o face f ieftin.