| NotYet a întrebat:

am o problema. Am luat 4 la fizica si acum mama nu-mi mai da machiajele ce pot sa fac pentru ca nu arat bine fara machiaje va rog sugestii! ofer funda dar as prefera sa-mi spuneti cu bunavointa nu pentru funda. astept raspunsuri va pup oana!

Răspuns Câştigător
| JokoSmile a răspuns:

Hi. Stai linistita preusupun ca prietena ta, colegele tale nu pleaca la scoala fara machiaje. Pana la scoala rabzi, ajungi acolo si ceri un fond de ten si un rimel si gata- natural si simplu love struck. La mine toate fetele au fond de ten, rimel, gloss si oglinde ( cele mai importante). Asa ca nu iti fa griji. Daca un baiat te place, te place si fara tencuiala dupa fata. Ba chiar unele fete sunt mai frumoase naturalewinking.
Peace

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Asta nu ar trebui sa fie o problema pentru tine,mergi de acasa nemachiata, te machiezi la o prietena si inainte de a te intoarce acasa ti l dai jos, si tot tu esti in castig

| ydaa a răspuns:

Hei simplu! du-te la o prietena si imprumuta de la ea ianinte de scoala fraieresteo pe maicata ca ai luat un 10 la caiet la nu stiu ce si o sa ti le dea ushoor in timp uita de 10 ala la caiet sau sti ce faci daca sti unde sunt iale si fa-o sa uite de ele sau nu stiu cumparati altele in caz de urgenta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda, am patit'o si eu o data laughing. Cautale bine prin toata casa, nu trebuie sa fie ascunse la 2 m sub pamant.
Si explica-i mamei tale ca machiajele nu te distrag de la invatat, ai prins doar o zi proasta si acel 4 te va ambitiona sa inveti mai mult.

| Birjaru a răspuns:

Fura-le

| Munkyfunky a răspuns:

Asta da rolling on the floor. Nimic, ramai asa, nu patesti nimic.

| Deiuxa a răspuns:

Cumpara-ti altele.Nimeni nu va observa, atat timp cat le ascunzi ca lumea si le maschezi nimeni nu va observahappy