| Username55 a întrebat:

Ce parere aveti despre " Black mask " ( acele masti folosite pentru indepartarea punctelor negre )? Si de unde pot cumpara astfel de produse care sa isi faca intr-adevar efectul?

4 răspunsuri:
| xSega a răspuns:

Nu își fac efectul, sunt doar tepe

| Surtulecs a răspuns:

Buna! Sa sti ca isi fac efectul dar nu in totalitate. Conteaza mult tenul pe care il ai deoarece sunt efectele secundare precum pete rosii pe fata, bube mici rosii si altele de genul si dupa ai ce merge la doctori. Daca nu iti cunosti tenul foarte bine, nu te risca. Parerea mea.

| Andreea11989 a răspuns:

Buna, iti recomand produsul asta: https://www.beautyoneshop.ro/......-2174.html

| Mimi2323 a răspuns:

Eu mi.am preparat.o și chiar și.a făcut efectul. E foarte ieftina aceasta metoda. Ai nevoie de un plic de gelatina, cam 6 cărbuni activi(se găsesc în farmacii cu 5 lei 30 de capsule), și puțin lapte cât sa omogenizeze compoziția, apoi pui la microunde cam 25 de secunde.