| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor! Ce produse sau ce masti folositi pentru indepartarea punctelor nergre si a cosurilor? Funda pentru cel mai bun raspuns! happy

Răspuns Câştigător
| LanaDelRayFan a răspuns:

Sapunul cu sulf.Asa am avut si eu.Dar am scapat cu ajutorul lui. Spala-te in fiecare dimi si seara cu el.Si in 2 saptamani vei vedea rezultatul.Pt mai multe informatii, iti dau mesaj ca doar te am la prieteni happy

1 răspuns:
| AeeD a răspuns:

Planet Spa - Masca pentru curatarea porilor, cu extrac de lotus. happy