| CristiAndrei28 a întrebat:

de la o vreme ma gandesc sa'mi dau jos parul de pe picioare si nu stiu daca va avea efecte negative sau pozitive, deja a crescut dar nu e foarte mare si chiar trebuie sa fac asta? eu stau la mare si vara port pantaloni scurti aproape oriunde ma duc chiar si pe plaja si nu prea suport sa iasa in evidenta.am vazut multi barbati facand asta si am zis sa incerc si eu. de aceea am apelat la voi sa ma sfatuiti daca e bine sau nu. multumesc

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

Ce mai esti femeie sa te razi laughing pai cum se mai face diferanta dintre fata si baiat, tine minte ca fetelor le plac barbatii cu par, sunt mai masculini

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| cristinela4 a răspuns:

Nu e bine, ce fel de barbat fara par pe picioare? Asta e emblema barbatiei doar femeile se rad pe picioare