| SorinTudor a întrebat:

M-am gandit sa-mi fac un tatuaj semi-permanent si as avea nevoie de ajutorul vostru sa imi spuneti cei care v-ati mai facut tatuaje semi-permanente cat costa unul in medie, Acum stiu ca saloanele sunt multe cu preturi diferite dar se poate aprecia o medie? ...adica ma gandesc ca diferenta nu e mare ca de exemplu la salonul 1 este 150 de lei si la salonul 2 este 160. Eu stiu ca pretul se calculeaza la cm patrat dar o idee ceva?

Răspuns Câştigător
| MgdDroopy a răspuns:

In București, o literă stilizată de 2 cm a costat 300 lei.
Pretul minim este 100 lei (chiar și pentru un punct).
Nu ii interesează ca te ține o luna sau toată viața, pretul e identic. Ei muncesc la fel de mult.
Și cum ai spus și tu, prețurile diferă.

1 răspuns: