| anonim_4396 a întrebat:

As avea nevoie de ceva idei, cat mai multe si originale in legatura cu tatuaje. As vrea sa-mi fac un tatuaj micut pe deget, si chiar nu stiu ce. Stiu ca trebuie sa ma gandesc cat mai bine, si de aceea am nevoie de ajutorul vostru. V-am pupat :*

12 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Atunci când îți faci un tatuaj, în mod normal trebuie să reprezinte ceva pentru tine. Prima dată ar trebui să ai ideea tatuajului în minte, apoi să te gândești unde să-l faci.
Oricum, dacă îți dorești atât de mult unul pe deget, ce zici de acesta http://data.whicdn.com/images/20982162/rihanna-shhh-tatoo_large.jpg?
Gândește-te de două ori înainte să iei decizia finală. Nu uita că vei avea acel tatuaj pe viață, nu te grăbi.
Succes!

| negru30 a răspuns:

Nu mai va tatuati - suntem in anul 2012 - nu mai exista papuasi de mult

| byencutza95 a răspuns:

La un om prajiturica ma gandeam si eu happy

| mishuzuchan a răspuns:

Daca esti mai copilarioasa pe degetzel poti sa iti faci un om prajiturica si daca esti mai serioasa ori un trandafir ori o inimioara te pup si sper sa iti iasa un tatuaj minunat

| dEmEnt0rR a răspuns:

Eu am o nota muzicala dupa ureche, si 3 stelute in forma de descrestere p gat.tu ai putea sa faci la fel, pe deget: 3 stelute micute dar diferite ca marime, sau semnul de la playboy sau un mesaj in alta limba ceva... oricum sa fie ceva finut pentru ca atunci atragi atentia, cand se vede prea putin. sper ca te-am ajutat! o funda?

Răspuns utilizator avertizat
| Zulicious a răspuns:

Http://weheartit.com/entry/22275917

http://weheartit.com/entry/20214753

http://weheartit.com/entry/19677804

http://weheartit.com/entry/19065893

Dupa parerea mea cel mai bine te ajuta sa te hotarasti niste poze. :* Multa bafta si fii curajoaasa.Am auzit ca este destul de dureros in zona degetelor :-s.

| Șeerbi a răspuns:

De ce nu iti faci pe buricul degetului aratator o fetisoara dintr-aceea care zambeste? mie mi se pare interesant, sper ca te-am ajutat :*

| oanaoana23 a răspuns:

Pai eu ma gandeam sa imi fac un tatuaj pe deget cu verigheta, pe care il pot acoperi cu verigheta apoi :d

| McCrush a răspuns:

De Plm fa-ti un cap de schelet

| Mylifeispink a răspuns:

Scrie belive..Si [.] sa fie niste inimioare micute

| Lili767845 a răspuns:

Semnul infinitului, sau doua pasarele pe o crenguta :3