| Ardei87 a întrebat:

Maine am bal si as vrea sa imi spuneti cam cum s-ar asorta ce va voi enumera. Deci ma voi imbraca asa : Niste pantaloni negrii elastici daca pot sa le spun asa, sacou.un model nou de culoare bluemarin inchis, tenesi si camasa alba. Stiu ca tenesii se asorteaza frumos la camasa alba. Ce ziceti, sa pun si un papion la camasa? Fundaa

4 răspunsuri:
| Deliric95115 a răspuns:

Esti ca oltenii care se imbraca la costum cu adidasi. nu-ti lua tenesi, ia-ti ceva mai elegant.

| 79238 a răspuns:

Da,depinde ce papion, de preferat unul albastru inchis sau gri.

| Ardei87 explică (pentru 79238):

Cam asa ceva e papionul. Ce zici, s-ar aseza frumos?

http://images8.okr.ro/......00_700.jpg

| 79238 a răspuns:

Eu zic ca da.