| DjSteelSex a întrebat:

sunt baiat si vreau sa imi pun lentile de contact nu de vedere, sa îmi schimbe ochii, albăstrii sau tot negri cum îi am doar cu un cerc alb pe mijloc. Oare găsesc de cumpărat pentru bărbați? Sau sunt unisex si si

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lentila de contact schimba culoarea ochilor. Nu ochiul cu totul. La cum te-ai exprimat cam asta se intelege. laughing Incearca, poate iti face ochi de vultur.

| IseeVoices a răspuns:

Iti recomand sa nu folosesti lentile de contact deoarece mai tarziu vei avea probleme de vedere.

| GabiD a răspuns:

Normal ca sunt unisex happy
E o bucata de plastic big grin