| anonim_4396 a întrebat:

sunt foarte nehotarat.Nu stiu cum sa ma tund mai la moda sa spun asa...Pana acum,vream sa ma tund ca El Shaarawy, dar pare cam greu de intretinut...am inteles ca trebuie sa te faci cu spuma in fiecare zii ca sa iti stea parul in sus in acel gen..Asa este? Sau alta tunsoare im puteti recomanda?

6 răspunsuri:
| ElleElenaElle a răspuns:

Pai depinde de forma fetei iti spune doamna aia de la frizerie cum trebuie sa te tunzi.

| iZberg a răspuns:

Nu te tunde asa ca o sa regreti mai tarziu mai bine tunde-te asa mai normal tuns scurt in lateral si la ceafa si mai lung in partea de sus! asa mi se pare cel mai bine

| Toutui a răspuns:

Eu iti recomand sa iti intrebi hairstylistul sau cel putin un om care se pricepe in asa ceva pentru deoarece nu fiecarui om i se potriveste aceelasi gen de frizura, atata stiu ca la baieti acum e la moda sa fie scurt in lateral si in spate si la mijloc ( sus pe cap nu stiu cum sa explic mai lung ) sa ti-l faci intr-o parte sau in sus, iar tot asa doar pe parti sa fie scurt iar sus si in spate unpic mai lung.

| FuturePlayerFootball a răspuns:

Daca te tunzi asa ai un dezavantaj.M-am tuns si eu la fel si imi statea bine la inceput pana mi-a crescut parul si trebuia sa merg sa ma tund cam des si nu imi convenea deoarece consuma timp.Pe langa acest dezavantaj mai este unul, daca vrei sa te tunzi dupa altcumva nu mai ai decat o posibilitate : sa te tunzi in tot capul cu 1-2 deoarece ai putin luat din breton+dunga.Eu iti sugerez sa cauti alta freza deoarece asta este la moda dar e greu de intretinut.