| RappinAsH a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutaticrying Mi-am cumparat un pulover alb iar dupa ce l-am spalat.(eu stau la casa).l-am pus la uscat pe soba, mnah si m-am trezit cu el ingalbenit nu foarte tare doar la maneci.Imi puteti da un sfat despre cum sa corectez galbeneala aceea si sa fie inapoi alb imaculat? L-am bagat in apa cu clor vreo 15 minute si apoi l-am clatit cu apa simpla rece.dar tot a ramas galbenul ala. VA RO AJUTAT-MA!

Răspuns Câştigător
| DaDaLadyBug a răspuns:

Hello! Incearca cu apa calda si ACE, foarte bun inalbitor! Bafta!

1 răspuns:
| Oana65 a răspuns:

Pune Ariel, Clor si Ace sa vezi ce bine o sa iasa!