| FnaticCosmin a întrebat:

Salut, vara asta ma duc la Arad si ma duc la strand sa ma bronzez pentru ca se vede mai bine musculatura pe corp cand esti putin mai negru laughing, asa deci cat trebuie sa stau la soare pentru a obtine un bronz perfect... trebuie sa ma dau cu creme sau ceva de genu?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, da-te cu protectie solara. Recomandat ar fi sa stai de pe la 9-10 dimineata pana pe la 12/1 iar apoi daca mai vrei o sesiune de bronzat de la 4/5 pana pe la 6/7. In restul orelor doar te arzi si apoi risti sa ti se cojeasca pielea.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sunt creme pentru asa ceva. Citeste pe aici cum sa-ti alegi o crema: http://unica.ro/......si-spf-50/