| csauzav a întrebat:

Salut.Voiam sa va intreb( pe cei care au folosit ulei de ricin sau s.au ras mai des)daca s.au vazut rezultatele, iar in caz ca da, ce tratament ati urmat( gen ulei de ricin, timp de 2 saptamani, de dimineata, aplicat timp de o ora).
P.S. 19ani, as fi incantat sa se vorbeasca strict pe topic si fara raspunsuri de genul "o sa te saturi de barba", " ti se va indesa la un moment dat"

1 răspuns:
| yearsandyears a răspuns:

Eu il folosesc pentru gene si sprancene. Il aplic seara iar pana dimineata se vad rezultate. Cat pentru par, merge mai greu dar se vede. Amesteca-l cu vitamina A uleioasa, ajuta.
Si ai putea sa te razi odata la 2, 3 zile, majoritatea baietilor pe care ii stiu asa au procedat.