| bPm a întrebat:

Salut, vreau sa imi iau Conversi din piele, insa nu m-am decis pe o culoare. Imi plac la fel de mult cei pe alb, cat si cei pe albastru, ma refer la basketi (cei inalti). Voi ce v-ati lua? Tinand seama si de cum ii pot asorta. Mersi mult si funda celui care explica cum i-ar asorta

3 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Cei albi.
Albul il poti asorta cu absolut orice culoare.

| ABCD122 a răspuns:

Hmm. Cred ca as cumpara cei albi, ii asortez cu o pereche de jeansi albastri, un tricou alb si o jacheta albastra din denim + cateva accesorii acolo iese grozav outfitul.

| bPm explică (pentru ABCD122):

Mersi, o sa ii aleg pe cei albi