| User234588 a întrebat:

Cu ce culoare se poate asorta albastrul metalizat, va întreb fiindcă vreau sa îmi vopsesc bicicleta și cadrul cu albastru metalizat și furca cu jentile altfel, mersi!

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Albastrul metalizat merge cu galben nemetalizat daca vrei aspect excentric (sport), sau gri metalizat, daca vrei ceva mai 'cuminte'.

8 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Galben.

| sierra1 a răspuns:

Albul merge ca o mănușă

| User234588 explică (pentru sierra1):

Nu cred, dacă faci o simulare sa vezi, am încercat cu alb nu se prea pupa

| sierra1 a răspuns (pentru User234588):

Deja aici vorbim de gusturi.

| OldSoul a răspuns:

Eu as zice ca merge cu un gri cu fulgi metalici.

| Lioana a răspuns:

Albastru mai deschis sau mai închis, sau negru. Ar putea fi tot o nuanță metalizata.

| Arthiom a răspuns:

Negru mat/satin.

| KillaNoFilla a răspuns:

Alb sau negru