| dotea_5137 a întrebat:

Salut, Vreau sa incep sa fac unghii ( mie, mamei, rudetelor)am idee cu se fac si cred ca o sa pot pentru ca am privit multe tutoriale si toate diferite despre unghii false (cu gel), vreau si eu sa stiu ce imi trebuie pentru asta incepind de la periute si pina la apartul acela care usuca gelul si daaca puteti va rog mult sa ma ajutati! funda

Răspuns Câştigător
| danielcretu1980 a răspuns:

Cel mai bine mergi la un salon si discuti cu o domnisoara care face asta. ii zici ca vrei sa te descurci singura singura si ceri cateva indrumari.
eventual ii faci si un micut cadou. sigur vei primi sfaturi bune.\
succes.

1 răspuns: