| DraganBogdan a întrebat:

Salut, vreau sa-mi fac un tatuaj de la cot pana la incheietura mainii gen "Maneca", dar nu stiu despre ce sa fie tatuajul, cateva sfaturi? (Inafara de tribal)

3 răspunsuri:
| Roxy a răspuns:

Tu ne intrebi pe noi? fa-ti ceva care te simbolizeaza...Eu mi-as face "istoria"vietii mele...Gen:un craniu facut in stil hawaian,un trandafir,un peste koi,un caine,o ancora,simbolul pi(din matematica care simbolizeaza noroc),, chesti de genu care ma reprezinta si legate intre ele prin niste umbre, crengi sau valuri.

| DraganBogdan explică (pentru Roxy):

Pai va intreb pe voi, ca constientizez ca o sa il port toata viata si chiar nu am idei, si decat sa fac ceva doar ca sa il fac, prefer sa ascult si sfatul cuiva. Multumesc pentru restul. big grin

| arvamircea a răspuns:

Numele tau, proboziti, filozofi despre viata in chineza(arata super cool)