| MaTrIx8378 a întrebat:

Salutare, am ochii caprui si vreau sa-mi comand niste lentile ' albastre' dar sa fie albastru acesta ca in poza asta http://i50.tinypic.com/2ewfbz5.jpg, dati-mi un site unde pot comanda lentile in care sa aiba culoarea aceea ca in poza. funda

6 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Lentilele de contact sunt la fel pentru toată lumea. În caz că ai probleme cu ochi le pui pentru asta, iar dacă vrei să fi ca cineva cu ochi albaştri naturali îţi pui ca să fi.
Să ştii că eşti frumuşică/frumuşel şi aşa, dar dacă vrei tu...
Lentilele de contact se găsesc la magazinele unde se vând şi ochelari de vedere.
Fundiţă?
Pupici!
Pe curând!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, lentile colorate, fara dioptrie, diverse nuante de albastru, poti gasi si aici: www.xlentile.ro. Nu trebuie sa mergi la magazinele de optica, caci de cele mai multe ori acolos unt foarte scumpe. Sper ca ti- e de folos informatia!

| MaTrIx8378 explică:

Sau mai bine imi spuneti de aceste lentile http://static.lentileusa.com/wp-content/uploads/2012/02/asa.jpg, acestea le vreau :D de la fata din RBD :))

| aNdRaSkUmPy a răspuns:

Uite. Du-te intr-un loc unde se vand ochelari... Nu de soare straight facewinking. de vedere. Acolo vei intreba şi poate te va ajuta cu ceva.

| MaTrIx8378 explică (pentru aNdRaSkUmPy):

Eu vreau lentile colorate, nu lentile contact, si ce treaba au aia cu lentilele colorate,? pff, mai bine nu raspundeai

| CristinaElena96 a răspuns (pentru MaTrIx8378):

Cele colorate tot acolo le gasesti l-), adica asa stiam!