| NYØ2002 a întrebat:

Salutare TPU, eu sunt Gabi, am 17 ani si vreau sa va spun ca mi-a crescut mustata, putin par sub barbie si am puf la parul de pe fata, oare cand o sa imi creasca barba? Un barbat arata bine cu barba?
Prima data mi-am dat mustata cu benzi depilatoare si ultimile 2 ori cu crema depilatoare, oare daca continui asa o sa am barba si mustata fina?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Barba creste hormonal. la unii creste pe la 20 de ani, la altii, chiar 25 sau 30 de ani.
Barba nu creste influentata de benzile epilatoare, creste hormonal!

| Anonimbot a răspuns:

Daca vrei barba si mustata radete daca nu vei avea in continuare puf

| NYØ2002 explică (pentru Anonimbot):

Eu vreau sa am barba fina nu de aia groasa si de asta ma dau cu crema depilatoare

| Anonimbot a răspuns (pentru NYØ2002):

O sa ai pana la urma barba dar pe la 35/40 de ani o sa inceapa barba groasa gen

| Anonimbot a răspuns (pentru Anonimbot):

O sa ti se faca numa puf

| NYØ2002 explică (pentru Anonimbot):

Depunde si de neamurile din care te tragi

| Anonimbot a răspuns (pentru NYØ2002):

Da e adevarat