| Găbiţu96 a întrebat:

Salutare tuturor. In vara aceasta am fost selectat de catre o agentie de moda si am contract cu ei pe 2 ani. Pe atunci aveam parul scurt si ingrijit, insa problema este ca mie imi place sa imi port parul lung. Inainte sa discut cu ei despre asta, voi ce parere aveti? Vi se pare ciudat ca un baiat sa poarte parul lung in situatia asta, avand in vedere tendintele actuale? Caci eu ma simt mult mai comfortabil astfel, l-am purtat asa ani de zile si nu sunt pregatit sa ma schimb doar pentru ca e in trend sa fi ras in parti si dat peste cap cu gel.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Nu cred ca au nicio problema. Celor din agentii le place originalitatea si sunt destule vedete care-si poarta parul mai lung. Ramai cu el asa pana atunci si daca chiar nu le convine si-ti place si vrei sa continui cu ei, te poti tunde sau prinde in asa fel incat sa maschezi.

| J0B0MAT a răspuns:

Daca tie iti place astfel, nu merita sa te tunzi pentru nimeni si nimic. Trebuie sa iti pui placerile si dorintele tale pe primul loc.Iar daca in contract nu scrie nimic de parul tau, nu au cum sa te oblige sa te tunzi. big grin