| saw21 a întrebat:

Salve. Ma tot framanta o intrebare de ceva timp ( mai mult pentru fete) de curiozitate, cate fete se simt mai mult atrase de baietii tunsi scurt ( rasi in cap ) decat de astia care poarta parul' dat cu 15 mii de solutii?

Răspuns Câştigător
| Ana9999 a răspuns:

Eu nu am pretentii, ma simt atrasa si de barbati rasi in cap, dar si de cei cu parul cam de 1-2 cm, dar care sa arate natural. Important e sa se vada cat mai ingrijit. Nu prea ii consider atragatori pe cei cu pletele in vant.

1 răspuns:
| Ihvnnm a răspuns:

Pai pana acum nu m-am simtit atrasa de vreun băiat ras in cap, cum nici de unul cu barba sau care se da cu toate solutiile posibile prin par. Mie îmi place sa aibă o tunsoare de bun simt, in general sa nu fie mai scurt parul de 1 cm si ceva sau 2 pana la maxim 5-6 cm sus cu ceva mai scurt dar nu cu mult mai scurt in lateral. Imi plac baietii cu parul aranjat, chiar si cu gel folosit ocazional si nu in exces.