| Ema1234 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un program de >slabit:¬...care sa nu custe mult. Dar sa fie cat d cateficient. O prietene de-amea e cam grasuta.si cei care ma vad cu ea n-o baga-n seama sh nici p minesad...cum s-o ajut in asa fel incat sa nu fie discriminata d societate?((. si p mine ca stau cu ea.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Scoaterea grăsimii, a mezelurilor, fast food-uri, prăjeli, tocături, făinoase, băuturi acidulate, etc. și creșterea consumului de fructe și legume proaspete, carne slabă fiartă/înăbușită, cereale și pâine integrală, ceaiuri depurative, miere de albine, lactate și brânzeturi degresate, etc. însoțite de mișcare fizică zilnică (exerciții fizice, dans, etc.).
Pa, pa.

| delia_8567 a răspuns:

Sa inlocuiasca 2 mese din zi cu un baton de Nestle fitness cat timp doreste. cunosc pe cineva care a folosit aceasta timp de 2 saptamani si se vede diferenta si nu a avut nici probleme cu sanatatea.cum fac alte diete