| Ana_Marya_Coman_1972 a întrebat:

Stie cineva cum sa face gelul de unghii?
Ca sa pot sa imi fac si eu acasa
DAU FUNDĂ

4 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Zeama de varza si gelatina alimentara

| ĄĿiŒ a răspuns:

Gelul de unghii nu se face se cumpara. Se gaseste in cutiute si cred ca e peste 10 lei. Iti recomand un lac de unghii cu efect de gel. Se gasesc in magazinele de cosmetice si costa intre 6 si 12 lei. Nu iti recomand gelul decat daca poti face asta acasa, ai toate instrumentele necesare si putina experienta cu unghiile : https://www.youtube.com/watch?v=iyAP9s7tpF4

| raluk27 a răspuns:

Gelul de unghii nu se face. Este ambalat in cutiute si se cumpara pur si simplu.

| alexandru0sorin a răspuns:

Salut man trebuie doar sa amestegi gel de par cu oja de unghii big grin! sper ca ai noroc lol