| KeshaTikTok a întrebat:

Stiti cumva cum se numeste melodia aceia de la inceputul serialului " Jessie "? De pe Disney Channel?

19 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista Google, youtube si wikipedia. Ai mai auzit de ele?

| KeshaTikTok explică (pentru anonim_4396):

Da, am auzit de toate alea de mai sus. Dc?

| anonim_4396 a răspuns (pentru KeshaTikTok):

Pentru ca se vede ca nu le folosesti

| KeshaTikTok explică (pentru anonim_4396):

Le folosesc. Daia am intrat pe TPU, ca sa pun intrebarea!

| JustAde333 a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor)))) EPIC

| Tanase_Elena_1992 a răspuns (pentru JustAde333):

Stie cineva melodia aceia daca vrei s-o...

| wizopo2 a răspuns:

Ce e Disney Chanel?

| KeshaTikTok explică (pentru wizopo2):

Off...un program de televiziune pentru copii. Daca nu stii programu'...las-o balta! Daca nu stii programul nu ai cum sa stii serialul, decat daca l-ai vazut pe calcu, pentru ca este un serial facut de Disney, si muzica este facuta pe seama serialului.

| wizopo2 a răspuns (pentru KeshaTikTok):

Ok. ok... Imi pot da si singur seama, nu-mi trebuie comenturi kilometrice straight face

| KeshaTikTok explică (pentru wizopo2):

Da...nu te-am intrebat daca vrei sau nu. Si se zice " comentarii " nu " comenturi ".

| Tanase_Elena_1992 a răspuns (pentru wizopo2):

Disney Chanel e un program

| KeshaTikTok explică (pentru Sҝϊττlεs):

Multam.dar nu stiu dc, nu merge sa-ti dau funda. Pentru ca si la cealalta intrebare a mea, cu Bella, am vrut sa-ti dau funda si aici, nu pot.

| dalionomi a răspuns:

Debbye ryan hey jessie si daca vrei sa o downladezi trebuie doar sa pui pe google
debby ryan - hey jessie download
iti dau si un link
http://mp3juices.com/search/Debby-Ryan-Hey-Jessie funda?

| Stefykitty a răspuns:

Debby Ryan-Hey Jessie

| JustAde333 a răspuns:

Pai.scrii pe youtube jessie si iti apare.iti dau link?winking

| KeshaTikTok explică (pentru JustAde333):

Nu. am facut rost de melodie!

| elleme a răspuns (pentru KeshaTikTok):

Si cine credeai ca o sa-i raspunda unui copil idiot care nu are ce face dacat sa puna intrebari stupide?

| KeshaTikTok explică (pentru elleme):

Marsi ma jegosu-le.