| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a întrebat:

Stiti cum se numeste melodia de la inceputul serialului JONAS de pe disney channel?batting eyelashes
Daca nu stiti...imi spuneti niste mel mai noi de la JB?happy

Thnxhappy

by meelove struck

Răspuns Câştigător
| Rosalie_9695 a răspuns:

Live to party love struck

13 răspunsuri:
| xD101 a răspuns:

Before The Storm
World War III
Much Better...sunt 3 melodii de pe cel mai nou album al JB(Lines, Vines and Trying Times)

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ explică:

E un serial de pe disney channel.hee hee(fostul jetix)

mie imi place pentru ca e f funnybig grin... daca vr sa te uiti odata sa vezi daca iti place daca nu-ti place...asta etongue
a azi la 21:00...

big grinhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii fain de ceva 'filmu`' ala JONAS?big grin Merita sa ma uit?laughingIi de varsta mea?laughing)Am la vo` 17 ani..asalaughing.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia de la inceputul serialului jonas se numeste "live to party"winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar iti spun o mel super misto JB 'Pizza Girl' e cool mel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda ma tot intrebam eu cum se numestebatting eyelashes da bine ca am intrat p site`u asta :X day dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia se numeste live to party

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar n-am dar as vrea sa aflu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

By mee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Live to party

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia de la inceputul serialului jonas se numeste:live to party

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Live to party