| NooStresss a întrebat:

Stiti vreun fond de ten cu o acoperire foarte mare, maxima? sunt makeup artist si am nevoie si de un astfel de fond de ten in colectia mea.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
Acestea 3
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Xtadelo a răspuns (pentru anonim_4396):

Cel de la Avon e unul dintre cele mai proaste fonduri de ten.

Răspuns utilizator avertizat
| Hikarie a răspuns:

Incearca Mineral Satin Finish (Mac), Studio Fix (Mac), Afinitone (Maybelline), Photôgenic Lumessence (Lancome).
Eu le folosesc si imi plac foarte mult. Au o acoperire foarte buna.

| Gabielle a răspuns:

Lancome Teint Idole Ultra 24 sau MAC STUDIO FIX FLUID.

| assi a răspuns:

Un fond de ten cu acoperire foarte mare care l-am vazut la mai multi makeup artisti este cel de la vichy dermablend si este si fondul de ten pe care mie personal mi l-a recomandat un doctor dermatologhappy funda?:*

| darya3456 a răspuns:

Nu stiu