| Catacombe a întrebat:

Stiti vreun fond de ten cu acoperire maxima? Si la un pret accesibil? Mama mea vrea un fond de ten si nu stie de care. Ea are multicele cosuri pe fata, si vrea unul cu acoperire mare. FUNDA celui mai bun raspuns!

5 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Mama foloseste "Dream Satin liquid"

http://brilliant-beauty4u.blogspot.ro/......iquid.html

| Catacombe explică (pentru stlucian):

Are acoperire buna?

| stlucian a răspuns (pentru Catacombe):

Din cate stiu eu mama il folosaste si pe maini pentru a acoperi petele care apar odata cu inaintarea in varsta dar un raspuns concret nu pot sa-ti dau doar stiu ca-l foloseste pentru ca vrea sa arate bine si atunci cand se duce dupa o paine sa zicem macar ca eu fac cumparaturile pentru ea, doar o folosire poate sa o multumeasca sau poate nu pe mama ta. thumbs up

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt la Avon două foarte bune : Fondul de ten LUXE la 45 lei și fondul de ten SPF 15 Ideal Flawless cu 39 lei sunt în broșură acum.