| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca am pus o intrebare asemanatoare, dar nu a fost confirmata si nu o gasesc! Intrebare pentru baieti:va plac fetele inalte, blonde si cu ochi albastri?

Răspuns Câştigător
| overdrive a răspuns:

Depinde. Daca ma uit la tine nu stiu daca mi-ai placea doar dupa inaltime, culoarea parului si ochi. Mai sunt si alte aspecte dupa care i-ti pot spune daca i-mi placi sau nu. Papa :*

3 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Daca au forme. da! daca-s scanduri...nu!

| Parintele a răspuns:

In general nu. Prefer brunete.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa stii ca fete inalte, blonde, cu ochi albastri pot fi si: grase/prea slabe, rautacioase, dulci, cuminti, obraznice, dulci, urate. mai conteaza si personalitatea. deci intrebarea ta, fara suparare, chiar nu are sens. tongue