| TheS a întrebat:

Sunt adolescent. Stie cineva, e la moda vopsirea in suvite vara asta? Am par saten inchis si vreau sa-mi vopsesc cateva suvite mai deschis. Nu blond, doar saten mai deschis. Cred ca nuantare se cheama, nu stiu (nu m-am mai vopsit pana acum). Ce sfaturi imi dati?

Răspuns Câştigător
| Ađřıαηηα a răspuns:

Buna happy.
Exact prin aceeasi problema am trecut si eu insa m`am invatat minte ..Deci m`am dus la salon si mi-am facut suvite blonde. Problema e ca eu am parul castaniu si cea care m`a vopsit si-a batut joc de parul meu. adica eu ii cer ei 2 suvite si ea imi umple capu. deci pur si simplu aratam groaznic ziceai ca sunt para*uta ..cu parul in halul acela si am plans 2 zile la rand dupa parul meu de dinainte. pentru ca atunci am realizat cat de frumos era ( bine eu m`am si tuns si nu prea imi statea bine insa acum ca mi-a crescut e ok ). MRG. Deci dupa ce am stat 2 saptamani cu suvitele in cap m`am vopsit castaniu si am scapat de ele.
Mrg. :l Ideea e ca mai bine ti-ai lasa parul asa cum e. deoarece cred ca o sa regreti mai tarziu.
Pa-pa

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

A fost şi rămâne la modă, sigur, poţi încerca.

| TotEuMa a răspuns:

Depinde si de lungimea parului si de felul in care e tuns. Daca ai parul destul de scurt nu prea ti.as recomanda, dar daca e mai lungut putin, nu mult, ar merge...

| RenzoRomano a răspuns:

Esti manelar?! nu fii nebun! laughing

| Pufarinna01 a răspuns:

Buna. eu una nu cred ca te-ar avantaja sau ca ar fi in voga suvitele, eu zic mai bine sa-l lasi asa cum este, crede-ma e mult mai frumos asa cum este el :p pupicii:*

| Dumitru_Andra_1990 a răspuns:

In nici un caz!