| pancake_4521 a întrebat:

Sunt bruneta. m am saturat de aceasta culoare, vreau sa am parul castaniu inchis sau saten, orice! fara decolorare, daca imi cumpar vreun nuantator sau vopsea maro...va fi vreo diferenta?sadsad

3 răspunsuri:
| justme_4720 a răspuns:

Daca te vei vopsi parul tau va fi tot negru.Incearca un decapaj, spre deosebire de decolorare acesta nu-ti distruge parul.Doar asa iti vei putea deschide nuanta parului.

| Crishulinaaa a răspuns:

DA poti folosi un nuantator mai inchis crede-ma ca am incercat
bafta! funda?

| alexa_4308 a răspuns:

Pai daca iti cumperi nuantator o sa se vada la fel.
cu vopsea o sa mearga:d dar nu o sa obti culoarea pe care ti-o doresti doar o sa iti mai deschida putin culoarea parului straight face

fara decolorare nu poti sa obti ce vrei:d

:*